İletişim:

Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizden istediğim şampiyona ait kostümü nasıl alabilirim?

Sağ üst köşedeki arama butonuna istediğiniz şampiyonun adını yazıp aratın, eğer şampiyon sitemizde mevcut ise konuya girip sizden istenilenleri dikkatlice okuyup yerine getirin. Bu sayede sizde kostüme sahip olabilirsiniz.

Nereden kayıt olacağım?

İstediğiniz karaktere ait kostümün konusuna giriniz, konuyu dikkatlice okuyun kayıt ol butonuna tıklayıp üye olabilirsiniz. Sistemimizde her karakterin kostümü olmayabilir bulamazsanız başka karakterleri deneyebilirsiniz.

İstenilen her şeyi yaptığıma eminim ama kod gelmedi ne yapabilirim?

Her şeyi yaptığınızdan eminseniz ve kayıt sürenizin üstünden 2-3 saat geçmesine rağmen kodunuz gelmediyse kod bugün size gelmeyecek demektir. Bizimde her karakter için günlük sınırlı dağıtımımız var.

Günde kaç kere deneme hakkımız var?

Sitemizde toplam 1 kişi için günlük 1 tane deneme hakkı vardır, ertesi gün 1 tane daha deneme hakkınız vardır. Haklarınız saat 00:00'dan sonra sıfırlanır ve kod almış olsanızda, almamış olsanızda yeni 1 tane deneme hakkınız doğar.

Her gün aynı mail adresiyle sponsora üye olabilir miyim?

Maalesef daha önce kayıt olduğunuz mail adresiyle tekrar deneme yapamazsınız. Yeni bir mail hesabı açıp ertesi günü tekrar deneyebilirsiniz. (Hotmail, Outlook, Gmail, Yahoo, Yandex Mail gibi sağlayıcılardan kolaylıkla bir mail adresi alabilirsiniz.)

Hangi kodu istediğimizi nereden biliyorsunuz?

Sistemimiz size ait IP adreslerini IP havuzunda toplar hangi sayfadan kayıt olmuş hangi mail adresiyle kayıt olmuş vb. bilgilerin hepsini takip eder, bu yüzden günde 1 kereden fazla denemeye çalışmayın.

Sistem hala aktif mi?

Sistemimiz hala aktif bir şekilde çalışıyor. Eğer ki sistem aktif olmadığı zamanlarda veya sunucularımızda bir sorun olduğu zaman site otomatik olarak bakıma girer ve sorun çözülene kadar site ulaşılamaz.

Bazı karakterlerin kostümleri yok eklenecek mi?

Evet sistemimiz sizlerin destekleri sayesinde büyüyor. Her geçen gün bünyemize yeni kostümler ekliyoruz. Eğer istediğiniz bir kostüm varsa sizin talebinize öncelik verip sistemimize dahil etmeye çalışırız.