İletişim:

League of Legends Script Hack [GÜNCEL]


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
LoL Script

League of Legends oyunun son zamanlarda çoğu oyuncunun kullandığı ve popüler olan lol script hack ile karşınızdayız. Bu script hilesi ile neredeyse oyundaki tüm karakterleri otomatik bir şekilde oynayabilirsiniz. League of Legends script hilesi ile otomatik olarak tüm skill ve karşı ataklardan minimum hasarla sıyrılabilirsiniz. Ayrıca tüm büyülerinizi bu lol script ile tutturabilir ve oyunu taşıyıp zafer alabilirsiniz. Böylelikle çoğu oyunu kazanabilir ve bronzdan kurtulup çok daha iyi kümelere yerleşebilirsiniz.

League of Legends Script Hack Nasıl Yapılır?1) Hileyi indirin ve kurmaya başlayın. (Bazı antivirüsler programı virüs olarak algılayabilmektedir. İsterseniz önce farklı bir bilgisayarda deneme yapabilirsiniz dosya güvenlidir. Kurulum esnasında özel seçeneklerden Yandex kurulumunu kapatabilirsiniz.)

2) Masaüstüne çıkan Leaguesharp (L#) programını çalıştırın.

3) Açılan pencerede Leaguesharp klasörünün içindeki loader.exe programını seçiyoruz.

4) Daha sonra program içerisindeki kayıt ol kısmından script'e ait foruma kayıt oluyoruz.

5) Foruma kayıt olurken kullandığımız kullanıcı adını ve şifreyi programa giriyoruz ve program aktif olmuş olacaktır.

lol script, lol script hack, lol script hack indir, lol script indir, lol script download, lol script satın al, lol script hilesi, league of legends script, league of legends script hack, league of legends script hack indir, league of legends script indir, league of legends script download, league of legends script satın al, league of legends script hilesi, leaguesharp indir, l# indir,Paylaş

İlgili Yazılar

League of Legends Script Hack [GÜNCEL] hakkında 3 yorum var.