İletişim:

Ücretsiz Kelle Avcısı Nidalee Kodları


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
Kelle Avcısı Nidalee

Büyük Duvar'ın güneyindeki harap ve tehlikeli topraklarda değil şampiyonlar, doğru düzgün insan bile bulunmaz. O dünyanın büyük kısmı, özellikle de gizemli Kumungu Ormanı, geçmişte yaşanan Rün Savaşları'nın derin izlerini hala taşır. Bu tuhaf yerlerde, uğruna çok kişinin yaralanmayı hatta ölümü göze aldığı, çoktan unutulmuş hazineler vardır. Nidalee olarak tanınan şampiyon, hazine arayan ailesiyle beraber sık, yağmur ormanlarında kaybolduğunda daha küçücük bir kızdı. Orman acımasızdı ve küçük kız, ne olduğu bilinmeyen, acımasız bir hastalığın kurbanı olan ailesinin son günlerinde can çekişmelerine tanık oldu. Bir çocuğun bu yaşanmaz ormanda tek başına hayatta kalması olanaksız olsa da, o bunu başardı. Çocuksu masumiyeti ve neyse ki saf oluşuyla orman yaratıklarına kendini sevdirdi. Bir puma ailesi onu aralarına alıp, kendi yavrularıymış gibi yetişirdi. Büyüme çağında, sık ormanın ham sihrini her nasılsa emince, hem insan bedeninin hem de kedi tavırlarının ötesine evrildi. Hayatının dönüm noktası olacak günde, Noxus'lu bir grup oduncunun parçalanmış cesetlerinin başında dururken, ormanları hem Demacia'dan hem de Noxus'tan korumak ve League of Legends'da (Efsaneler Ligi) savaşmak için için sözde medeni dünyaya yeniden katılmaya karar verdi. Nidalee dövüşmeyi, dişiyle pençesiyle vahşice kapışmayı kedi ailesinden öğrendi. Kedice tavırları sizi kendine çekebilir ama, şirin bir pisicik olmadığını sakın unutmayın.

Sitemizde bulunan League of Legends Nidalee kodu tamamen ücretsizdir. Konuları düzgün bir şekilde okuyup, aşamaları düzgün bir şekilde yerine getirdiğinizde kodunuzu alabilirsiniz.

Kodların nasıl alınacağı hakkında detaylar konu içinde mevcuttur. Aklınıza takılan sorular için sayfanın en aşağısında bulunan yorum bölümünden soru sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfasından da daha önce sorulmuş sorulara ve cevaplarına bakabilirsiniz.

Kelle Avcısı Nidalee Kodu Nasıl Alınır?1) İlk olarak yukarıdaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan siteye kayıt olunuz. (Mail adresinizi doğru doldurun, kod mail adresine gelecektir.)

3) Kayıt yaparken kullandığınız mail adresine giriş yapınız. (Gelen mail'de onay linkine tıklayarak üyeliğinizi onaylayınız.)

4) Üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde onayladıysanız size gönderilecek olan kodu beklemeniz gerekmektedir.

5) Kod 1-2 saat içinde mail adresinize posta olarak gelir.

6) Kod geldikten sonra kodu oyun içerisindeki kodlar bölümüne girip kodu yapıştırın ve hem karakter hem kostümü alınız.

Önemli Notlar


1) Sitemiz sizden hiçbir şekilde kullanıcı adı, şifre vb. türü bilgiler istemez!

2) Mail adresinizden kaydınızı onaylamayı kesinlikle unutmayınız, yoksa kod gelmez.

3) Üye olacağımız site hangisi gibi sorular sormayınız tıkladığınız butonda ne açılırsa ona üye olabilirsiniz. (Üye olunacak site devamlı değişebilir.)

4) Tüm her şeyi doğru yaptım uzun zaman bekledim ama kodum gelmedi gibi sorular sormayınız. Kod herkese gönderilmeyebilir. S.S.S sayfasına bakınız. (Günlük belli bir sınır vardır.)

5) Sitemizden her gün sadece 1 karakter için deneme yapabilirsiniz. Bir gün içindeki 2. kayıtlarınız sayılmaz. (Üzülmeyin ertesi günü farklı bir mail adresi ile tekrar deneyebilirsiniz.)
Paylaş

İlgili Yazılar

Ücretsiz Kelle Avcısı Nidalee Kodları hakkında 2 yorum var.