İletişim:

Ücretsiz Avcı Pantheon Kodları


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
Avcı Pantheon

Targon Dağı'nın bulutlarının ötesinde, savaşa ve çatışmaya hala en üstün sanat biçimleri olarak saygı duyan, Rakkor adlı gözüpek bir kabile vardır. Runeterra'nın Rün Savaşları'nı hala hatırlar ve League of Legends'ın (Efsaneler Ligi) kabaran şiddet dalgalarını sonsuza kadar durduramayacağını bilirler. Bu kabilenin her üyesi disiplinli ve acımasız bir savaşçı olarak yetiştirilir. Noxus ve Demacia ordularının askerleriyle, ancak on kişiye karşı tek kişi olduklarında savaşmayı tercih ederler. Rakkor savaşçıları hem çıplak elleriyle ölüm dağıtabilen kabiliyetli savaş sanatçıları olarak eğitilir hem de kabilenin çok sayıdaki hazine-silahlarını acımasızca kullanmayı öğrenir. Bu hazineler kuşaktan kuşağa geçirilir. Hepsi Runeterra'nın mistik doğasını özlerinde toplamıştır. Bu hazine-silahların varolan en tehlikeli silahlardan sayılması ve Pantheon'un ellerinde League of Legends'a girmiş olmaları hiç de şaşırtıcı değil. Bu ifadesiz savaşçı, halkının yiğitlik timsalidir. Sırf varlığı bile savaş sanatına söylenen bir gurur marşıdır. Pantheon Valoran halkının savaşın yerini alacak bir kurum oluşturup, içine şampiyon denen kişiler koyup, Rakkorları buna dahil etmemelerini hakaret saydı. Kabilesinin hayır dualarını alıp atalarının silahlarını kuşanarak, dünyaya gerçek savaşçı nasıl olur göstermek için Lig'in üstüne çullandı. Kiminle dövüştüğü, Lig şampiyonluğunun şatafatı ya da prestiji umrunda değil. Sadece savaşın yalın şerefi için yaşıyor. Pantheon nefes aldığı sürece, yenecek yeni bir rakip arıyor. ''Daha çok takviye kuvvetleri vardır diye ummuştum.'' --Pantheon, lime lime edilmiş bir Noxus taburunun cesetlerinin ortasında dururken.

Sitemizde bulunan League of Legends Pantheon kodu tamamen ücretsizdir. Konuları düzgün bir şekilde okuyup, aşamaları düzgün bir şekilde yerine getirdiğinizde kodunuzu alabilirsiniz.

Kodların nasıl alınacağı hakkında detaylar konu içinde mevcuttur. Aklınıza takılan sorular için sayfanın en aşağısında bulunan yorum bölümünden soru sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfasından da daha önce sorulmuş sorulara ve cevaplarına bakabilirsiniz.

Avcı Pantheon Kodu Nasıl Alınır?1) İlk olarak yukarıdaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan siteye kayıt olunuz. (Mail adresinizi doğru doldurun, kod mail adresine gelecektir.)

3) Kayıt yaparken kullandığınız mail adresine giriş yapınız. (Gelen mail'de onay linkine tıklayarak üyeliğinizi onaylayınız.)

4) Üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde onayladıysanız size gönderilecek olan kodu beklemeniz gerekmektedir.

5) Kod 1-2 saat içinde mail adresinize posta olarak gelir.

6) Kod geldikten sonra kodu oyun içerisindeki kodlar bölümüne girip kodu yapıştırın ve hem karakter hem kostümü alınız.

Önemli Notlar


1) Sitemiz sizden hiçbir şekilde kullanıcı adı, şifre vb. türü bilgiler istemez!

2) Mail adresinizden kaydınızı onaylamayı kesinlikle unutmayınız, yoksa kod gelmez.

3) Üye olacağımız site hangisi gibi sorular sormayınız tıkladığınız butonda ne açılırsa ona üye olabilirsiniz. (Üye olunacak site devamlı değişebilir.)

4) Tüm her şeyi doğru yaptım uzun zaman bekledim ama kodum gelmedi gibi sorular sormayınız. Kod herkese gönderilmeyebilir. S.S.S sayfasına bakınız. (Günlük belli bir sınır vardır.)

5) Sitemizden her gün sadece 1 karakter için deneme yapabilirsiniz. Bir gün içindeki 2. kayıtlarınız sayılmaz. (Üzülmeyin ertesi günü farklı bir mail adresi ile tekrar deneyebilirsiniz.)
Paylaş

İlgili Yazılar

Ücretsiz Avcı Pantheon Kodları hakkında 2 yorum var.