İletişim:

Ücretsiz KOD ADI: Leona Kodları


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
KOD ADI: Leona

Targon Dağı'nın yukarı eteklerinde yaşayan Rakkor savaşçıları, hayatlarını savaşa adar. Yine de Targon zirvesi, ''daha yüksek'' çağrılara cevap veren bir grup özel Rakkorlu için ayrılmıştır. Solari olarak adlandırılan bu grubun üyeleri, savaşçılığı bir kenara bırakmış ve hayatlarını güneşe adamayı seçmişlerdir. Efsaneye göre Solari, savaş esnasında düşmanlarının üzerine güneşin saf kudretini çağırabilen bir savaşçı tarafından kurulmuştu. Bu savaşçı, Valoran'ın güneşe en yakın noktası olan Targon Dağı'nın zirvesini, güneşe tapacağı yer olarak seçti. Solari halkı, kuşaklar boyu bu geleneği bu güne dek korudu. Saygınlıklarını devam ettirseler de, hiçbir savaşçı kurucularının sahip olduğu yeteneklere sahip değildi – Leona doğana kadar. Leona'nın ailesi, savaşın hararetine dayanabilecek şekilde yetiştirilmiş geleneksel Rakkorlulardı. Leona onlara göre sorunlu bir çocuktu. Çocukluk arkadaşı Pantheon dahil olmak üzere, diğer herkes gibi dişli bir savaşçıydı; ama onların öldürme hevesini paylaşmıyordu. Gerçek bir savaşçının değerinin savunma ve koruma yeteneğinde yattığını düşünüyordu. Kutsal bir silahı taşıyabilmek için iki ergenin ölümüne dövüştüğü Kor Ayini için yaşı geldiğinde, Leona dövüşmeyi reddetti. Bu yüzden Rakkor liderleri idamını emretti; ama ölümcül darbeyi vurmaya çalıştıklarında, güneş pırıl pırıl parlayıp Targon Dağı'nı ışık seline boğdu. Işık azaldığında, Leona zarar görmemiş olarak duruyor, onu idam edecekler de etrafında baygın yatıyordu. Solari cezasının kaldırılmasını talep ederek, Leona'yı hemen bünyesine aldı. Leona Solari'nin altın zırhını kuşandı; Solari, ona efsanedeki kadim güneş savaşçısından miras kalan kılıçla kalkanı verdi. Leona onların rehberliğinde yeteneklerini kullanmayı öğrendi. Hazır olduğunda, ülkesinden ayrılıp League of Legends'a (Efsaneler Ligi) katıldı. ''Güneşin ışıkları tüm Runeterra'ya ulaşır, öyleyse şampiyonunun imgesi de ulaşmalı.'' -- Leona

Sitemizde bulunan League of Legends Leona kodu tamamen ücretsizdir. Konuları düzgün bir şekilde okuyup, aşamaları düzgün bir şekilde yerine getirdiğinizde kodunuzu alabilirsiniz.

Kodların nasıl alınacağı hakkında detaylar konu içinde mevcuttur. Aklınıza takılan sorular için sayfanın en aşağısında bulunan yorum bölümünden soru sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfasından da daha önce sorulmuş sorulara ve cevaplarına bakabilirsiniz.

KOD ADI: Leona Kodu Nasıl Alınır?1) İlk olarak yukarıdaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan siteye kayıt olunuz. (Mail adresinizi doğru doldurun, kod mail adresine gelecektir.)

3) Kayıt yaparken kullandığınız mail adresine giriş yapınız. (Gelen mail'de onay linkine tıklayarak üyeliğinizi onaylayınız.)

4) Üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde onayladıysanız size gönderilecek olan kodu beklemeniz gerekmektedir.

5) Kod 1-2 saat içinde mail adresinize posta olarak gelir.

6) Kod geldikten sonra kodu oyun içerisindeki kodlar bölümüne girip kodu yapıştırın ve hem karakter hem kostümü alınız.

Önemli Notlar


1) Sitemiz sizden hiçbir şekilde kullanıcı adı, şifre vb. türü bilgiler istemez!

2) Mail adresinizden kaydınızı onaylamayı kesinlikle unutmayınız, yoksa kod gelmez.

3) Üye olacağımız site hangisi gibi sorular sormayınız tıkladığınız butonda ne açılırsa ona üye olabilirsiniz. (Üye olunacak site devamlı değişebilir.)

4) Tüm her şeyi doğru yaptım uzun zaman bekledim ama kodum gelmedi gibi sorular sormayınız. Kod herkese gönderilmeyebilir. S.S.S sayfasına bakınız. (Günlük belli bir sınır vardır.)

5) Sitemizden her gün sadece 1 karakter için deneme yapabilirsiniz. Bir gün içindeki 2. kayıtlarınız sayılmaz. (Üzülmeyin ertesi günü farklı bir mail adresi ile tekrar deneyebilirsiniz.)
Paylaş

İlgili Yazılar

Ücretsiz KOD ADI: Leona Kodları hakkında 3 yorum var.