İletişim:

Ücretsiz KOD ADI: Fiora Kodları


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
KOD ADI: Fiora

''Seni öldürmek bir onur meselesi. Sende onurun zerresi bile yok ama yine de öleceksin.'' Valoran'ın en korkulan silahşoru olan Fiora, kılıç kullanmadaki yeteneği kadar boyun eğmez iradesi ve kibri ile de tanınır. Üyesi olduğu, bir zamanlar saygın bir aile olan Demacia'lı Laurent Ailesinin itibarı, Fiora'nın babası tarafından iki paralık edildi. Fiora beklenmedik bir hamle ile babasını düelloya davet etti ve galip gelerek Laurent Ailesi'nin başına geçti. Demacia kurallarına karşı gelerek ailesinin itibarını ve gururunu adım adım, düello düello onarmak üzere yola koyuldu.

Sitemizde bulunan League of Legends Fiora kodu tamamen ücretsizdir. Konuları düzgün bir şekilde okuyup, aşamaları düzgün bir şekilde yerine getirdiğinizde kodunuzu alabilirsiniz.

Kodların nasıl alınacağı hakkında detaylar konu içinde mevcuttur. Aklınıza takılan sorular için sayfanın en aşağısında bulunan yorum bölümünden soru sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfasından da daha önce sorulmuş sorulara ve cevaplarına bakabilirsiniz.

KOD ADI: Fiora Kodu Nasıl Alınır?1) İlk olarak yukarıdaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan siteye kayıt olunuz. (Mail adresinizi doğru doldurun, kod mail adresine gelecektir.)

3) Kayıt yaparken kullandığınız mail adresine giriş yapınız. (Gelen mail'de onay linkine tıklayarak üyeliğinizi onaylayınız.)

4) Üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde onayladıysanız size gönderilecek olan kodu beklemeniz gerekmektedir.

5) Kod 1-2 saat içinde mail adresinize posta olarak gelir.

6) Kod geldikten sonra kodu oyun içerisindeki kodlar bölümüne girip kodu yapıştırın ve hem karakter hem kostümü alınız.

Önemli Notlar


1) Sitemiz sizden hiçbir şekilde kullanıcı adı, şifre vb. türü bilgiler istemez!

2) Mail adresinizden kaydınızı onaylamayı kesinlikle unutmayınız, yoksa kod gelmez.

3) Üye olacağımız site hangisi gibi sorular sormayınız tıkladığınız butonda ne açılırsa ona üye olabilirsiniz. (Üye olunacak site devamlı değişebilir.)

4) Tüm her şeyi doğru yaptım uzun zaman bekledim ama kodum gelmedi gibi sorular sormayınız. Kod herkese gönderilmeyebilir. S.S.S sayfasına bakınız. (Günlük belli bir sınır vardır.)

5) Sitemizden her gün sadece 1 karakter için deneme yapabilirsiniz. Bir gün içindeki 2. kayıtlarınız sayılmaz. (Üzülmeyin ertesi günü farklı bir mail adresi ile tekrar deneyebilirsiniz.)
Paylaş

İlgili Yazılar

Ücretsiz KOD ADI: Fiora Kodları hakkında 10 yorum var.