İletişim:

Ücretsiz Gölge Ateşi Kindred Kodları


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
Gölge Ateşi Kindred - Shadowfire Kindred
Gölge Ateşi Kindred

Ormanları fethetmek için tasarlanan yeni nişancı şampiyonla, Adalet Meydanlarına farklı bir soluk getirmek için gün sayıyoruz. Kindred kamplar arasında kol geziyor, damgaladığı rakiplerini ölüme mahkûm ediyor ve cezalarını kesebilirse kendi gücüne kalıcı olarak güç katıyor. Kindred rakiplerinin eceli olmakla kalmıyor, dostlarının kapısını çalan eceli oyalamayı da biliyor. Ölümün korkunç pençesi uzandığında; Kuzu, yani Kindred’in iki ruhundan biri, bir kutsal alan ortaya çıkarıp dostlarına çok değerli birkaç saniye kazandırabiliyor. Resmi İngilizce hikayenin Türkçe'ye çevirilmiş halidir. Orjinal hikaye geldiğinde güncellenecektir. Kurt: "Kuzu, bana bir hikaye anlat!" Kuzu: "Zamanın birinde siyah saçlı, soluk tenli, yalnız bir adam vardı." Kurt: "Neden yanlızdı?" Kuzu: "Herşeyin bu adam ile yüzleşmesi gerekiyordu, bu yüzden ondan kaçtılar." Kurt: "Adam onları kovaladı mı?" Kuzu: "Adam bir balta aldı ve kendisini ikiye böldü." Kurt: "Her zaman bir arkadaşı olsun diye mi?" Kuzu: "Her zaman bir arkadaşı olsun diye." Doğum yeri: Runterra “Nasıl oluyor da Kurt, Kuzu’yu yemeden aynı sandalda nehri geçebiliyor?” diye merak ediyorsanız, yakında Kindred’in ortaya çıkışıyla ilgili yayımlayacağımız makaleyi kaçırmayın. Beklerken, Vadi’nin yeni şampiyonuyla ilgili görüş ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

Sitemizde bulunan League of Legends Kindred kodu tamamen ücretsizdir. Konuları düzgün bir şekilde okuyup, aşamaları düzgün bir şekilde yerine getirdiğinizde kodunuzu alabilirsiniz.

Kodların nasıl alınacağı hakkında detaylar konu içinde mevcuttur. Aklınıza takılan sorular için sayfanın en aşağısında bulunan yorum bölümünden soru sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfasından da daha önce sorulmuş sorulara ve cevaplarına bakabilirsiniz.

Gölge Ateşi Kindred Kodu Nasıl Alınır?1) İlk olarak yukarıdaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan siteye kayıt olunuz. (Mail adresinizi doğru doldurun, kod mail adresine gelecektir.)

3) Kayıt yaparken kullandığınız mail adresine giriş yapınız. (Gelen mail'de onay linkine tıklayarak üyeliğinizi onaylayınız.)

4) Üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde onayladıysanız size gönderilecek olan kodu beklemeniz gerekmektedir.

5) Kod 1-2 saat içinde mail adresinize posta olarak gelir.

6) Kod geldikten sonra kodu oyun içerisindeki kodlar bölümüne girip kodu yapıştırın ve hem karakter hem kostümü alınız.

Önemli Notlar


1) Sitemiz sizden hiçbir şekilde kullanıcı adı, şifre vb. türü bilgiler istemez!

2) Mail adresinizden kaydınızı onaylamayı kesinlikle unutmayınız, yoksa kod gelmez.

3) Üye olacağımız site hangisi gibi sorular sormayınız tıkladığınız butonda ne açılırsa ona üye olabilirsiniz. (Üye olunacak site devamlı değişebilir.)

4) Tüm her şeyi doğru yaptım uzun zaman bekledim ama kodum gelmedi gibi sorular sormayınız. Kod herkese gönderilmeyebilir. S.S.S sayfasına bakınız. (Günlük belli bir sınır vardır.)

5) Sitemizden her gün sadece 1 karakter için deneme yapabilirsiniz. Bir gün içindeki 2. kayıtlarınız sayılmaz. (Üzülmeyin ertesi günü farklı bir mail adresi ile tekrar deneyebilirsiniz.)
Paylaş

İlgili Yazılar

Ücretsiz Gölge Ateşi Kindred Kodları hakkında 4 yorum var.