İletişim:

League of Legends Zoom Hack (Yeni Sürüm)


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
League of Legends Zoom Hack (Yeni Sürüm)

Zor bulunan ama ücretsiz olan Zoom Hack oyun içindeki kamera açısını yakınlaştırıp uzaklaştırmaya yarayan bir yazılımdır.

Özellikle yeni başlayan oyuncular için kamera açısı gerçekten çok sıkıntılı olabiliyor. Bu yazılımla kendinize göre ayarlama yapıp oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunu girmeden önce hileyi çalıştırmalısınız. Oyun esnasında farenizin orta tuşu ile hilenin kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

League of Legends Zoom Hack Nasıl Yapılır?1) İlk olarak yukarıdaki "İndir" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan dosyayı indirin. (Bazı antivirüsler programı virüs olarak algılayabilmektedir. İsterseniz önce farklı bir bilgisayarda deneme yapabilirsiniz dosya güvenlidir.)

3) İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınıza kurunuz.

4) Daha sonra hile programını çalıştırarak oyun esnasında  kolayca kullanabilirsiniz.

5) Hilenin kullanımı hakkında yapamadığınız bir yer olursa sorularını bu konu altından sorabilirsiniz.

Önemli Notlar


1) Hile dosyası kesinlikle temizdir. Bazı antivirüsler virüs olarak görmektedir. Güvenmeyen kişiler önce internet kafe gibi yerlerde boş hesap açarak hileyi test edebilirler.

2) Eğer kurulumu yaptığınız halde masaüstüne hile dosyası gelmiyorsa bilgisayarınızdan kaynaklı bir sorun olabilir. Başka bir bilgisayardan deneyebilirsiniz.

3) Hilenin oyun hesabınıza hiçbir şekilde zararı olmayacaktır. (Hilenin yakalanma ve ban yeme riski %0'dır.) 

4) Hileye yeni güncellemeler yapılması için sizden tek isteğimiz aşağıdaki paylaş butonlarından hileyi paylaşmanız olacak ☺
Paylaş

İlgili Yazılar

League of Legends Zoom Hack (Yeni Sürüm) hakkında yorum yok.