İletişim:

Ücretsiz Tahm Kench Usta Kodları


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
Tahm Kench Usta

League of Legends’da ağlara takılan en son garabetin kıyıya çıkartılmasına az kaldı! Çetin bir üst koridor veya destek tank şampiyonu olan Tahm Kench, amansız iştahıyla dikkat çekiyor. Rakip şampiyonları önce güzelce sosun içinde gezdirdikten sonra büyük bir neşeyle yutan Nehrin Kralı, mideye indirdiği kurbanlarını hem çatışmalardan uzaklaşmak hem de diğer rakiplere karşı kullanmak için değerlendirebilir. Tahm Kench’in midesinde sadece rakiplere yer yok; tankımsı amfibik, takımından birisini yuttuktan sonra girdap gibi dönerek kendini rakip takımın ortasına fırlatmak suretiyle etkili saldırılar yapabilir. Nişancısını kaçınılmaz sondan kurtarma kabiliyeti sayesinde Tahm Kench’ten oldukça sağlam bir destek şampiyonu olur. Koridoruna teşrif etmesiyle birlikte başlıca görevi koridordaki takım arkadaşının arkasını kollamak olur; onun güvenliğini sağlamakla ve dilediği gibi minyon biçebilmesine imkân vermekle yükümlüdür. Takım arkadaşı rakip tarafından yavaşlatılır veya sersemletilirse Tahm Kench onu Ham Yapıp güvenli bir yere götürebilir. Bu yeteneğin süresi oyundaki kitle kontrol etkilerinin çoğundan daha uzun olduğundan, rakip başarılı bir şekilde Nehrin Kralı’nın nişancısını oltaya getirse bile Tahm Kench tehlikeyi etkili bir şekilde uzaklaştırabilir. Tahm Kench paytak paytak uzaklaşırken rakibin saldırıları onu hedef alacak olursa, Kayış Gibi’nin pasifi Nehrin Kralı’na bol miktarda yenilenme fırsatı sunar. Son olarak, rakip takım koridorda takas yapmaya kendini adamış olsa bile, Tahm Kench dikkatini rakibin en fazla hasarı veren şampiyonuna çevirip önce pasifiyle hedefi kıvama getirip ardından Ham Yap ile geçici süreliğine de olsa bir hayli etkili ikiye tek senaryoları yaratabilir. Tahm Kench’in çok yönlülüğü baskınlarda da kendini belli eder. Takım arkadaşına rakip baskınlarında sunduğu eşsiz korumanın yanı sıra, kendi takımının yaptığı baskınlarda da pisboğazlığını ortaya koyabilir. Totem koyma bahanesiyle koridordan çıkıp etrafta dolanırken, ormancısıyla karşılaşıp Lezzet Yolculuğu’nu baskın planlamada kullanabilir. - Aşçıbaşı Tahm Kench

Sitemizde bulunan League of Legends Tahm Kench kodu tamamen ücretsizdir. Konuları düzgün bir şekilde okuyup, aşamaları düzgün bir şekilde yerine getirdiğinizde kodunuzu alabilirsiniz.

Kodların nasıl alınacağı hakkında detaylar konu içinde mevcuttur. Aklınıza takılan sorular için sayfanın en aşağısında bulunan yorum bölümünden soru sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfasından da daha önce sorulmuş sorulara ve cevaplarına bakabilirsiniz.

Tahm Kench Usta Kodu Nasıl Alınır?1) İlk olarak yukarıdaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan siteye kayıt olunuz. (Mail adresinizi doğru doldurun, kod mail adresine gelecektir.)

3) Kayıt yaparken kullandığınız mail adresine giriş yapınız. (Gelen mail'de onay linkine tıklayarak üyeliğinizi onaylayınız.)

4) Üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde onayladıysanız size gönderilecek olan kodu beklemeniz gerekmektedir.

5) Kod 1-2 saat içinde mail adresinize posta olarak gelir.

6) Kod geldikten sonra kodu oyun içerisindeki kodlar bölümüne girip kodu yapıştırın ve hem karakter hem kostümü alınız.

Önemli Notlar


1) Sitemiz sizden hiçbir şekilde kullanıcı adı, şifre vb. türü bilgiler istemez!

2) Mail adresinizden kaydınızı onaylamayı kesinlikle unutmayınız, yoksa kod gelmez.

3) Üye olacağımız site hangisi gibi sorular sormayınız tıkladığınız butonda ne açılırsa ona üye olabilirsiniz. (Üye olunacak site devamlı değişebilir.)

4) Tüm her şeyi doğru yaptım uzun zaman bekledim ama kodum gelmedi gibi sorular sormayınız. Kod herkese gönderilmeyebilir. S.S.S sayfasına bakınız. (Günlük belli bir sınır vardır.)

5) Sitemizden her gün sadece 1 karakter için deneme yapabilirsiniz. Bir gün içindeki 2. kayıtlarınız sayılmaz. (Üzülmeyin ertesi günü farklı bir mail adresi ile tekrar deneyebilirsiniz.)
Paylaş

İlgili Yazılar

Ücretsiz Tahm Kench Usta Kodları hakkında 3 yorum var.

  1. Yanıtlar
    1. S.S.S yani Sıkça Sorulan Sorular sayfasıdır. Sistemle ilgili daha önce sorulmuş sorulara ve cevaplarına oradan bakabilirsiniz.

      Sil