İletişim:

Ücretsiz Potanın Kralı Darius Kodları


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
Potanın Kralı Darius

Noxus ordusunun, savaşta bilenmiş en korkulu savaşçısı olan Darius'tan daha yüce bir sembolü yoktur. Genç yaşta yetim kalan Darius, kendisini ve küçük kardeşini yaşatmak için mücadele etmek zorunda kaldı. Orduya katıldığında kıdemli bir askerin gücünü ve disiplinini çoktan kazanmıştı. Darius'un azmi ilk defa Demacia'ya karşı yapılan, Noxus güçlerinin bitkin ve sayıca az olarak kaldığı çetrefilli bir savaşta sınandı. Darius'un yüzbaşısı askerlerine geri çekilmelerini emretti ama Darius böyle bir korkaklığı kabul etmeyi reddetti. Ordu düzenini bozan Darius, uzun adımlarla yüzbaşıya doğru ilerledi ve devasa baltasıyla kafasını gövdesinden ayırdı. Hem korkan hem de ondan ilham alan askerler Darius'la beraber savaşa girdiler ve akıl almaz bir güç ve coşkuyla çarpıştılar. Uzun ve zorlu bir savaşın sonunda galip geldiler. Bu zaferden hız alan Darius, artık kendisine ölümüne sadık olan askerlerinin başında Demacia'ya karşı yıkıcı bir sefere çıktı. Savaş alanında gücünü kanıtladıktan sonra, gözlerini memleketine dikti. Aç gözlü ve ilgisiz soyluların ulusun gücünü emdiği, zayıf bir Noxus'la karşılaştı. Ülkesine şanını yeniden kazandırmak isteyen Darius, Noxus'un yönetimini yeniden şekillendirmeyi kendine görev bildi. Zayıf, kukla yöneticileri birer birer tespit etti ve onları makamlarından kanlı bir şekilde aldı. Pek çok kişi, Darius'un bu temizliği iktidara gelmek için yaptığını sandı; ama onun taht planı başkaydı. Darius, Jericho Swain'in yükselişini büyük bir ilgiyle izliyordu. Swain'de Noxus'u zafere taşıyacak zekâya ve kararlılığa sahip bir lider gördü. Usta strateji uzmanıyla güçlerini birleştiren Darius, ulusu gerçek Noxus gücü hayalinin arkasında birleştirmek için çalışıyor. ''Birleşmiş bir Noxus, dünyayı kontrol edebilir ve bunu hak eder.'' -- Darius

Sitemizde bulunan League of Legends Darius kodu tamamen ücretsizdir. Konuları düzgün bir şekilde okuyup, aşamaları düzgün bir şekilde yerine getirdiğinizde kodunuzu alabilirsiniz.

Kodların nasıl alınacağı hakkında detaylar konu içinde mevcuttur. Aklınıza takılan sorular için sayfanın en aşağısında bulunan yorum bölümünden soru sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfasından da daha önce sorulmuş sorulara ve cevaplarına bakabilirsiniz.

Potanın Kralı Darius Kodu Nasıl Alınır?1) İlk olarak yukarıdaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan siteye kayıt olunuz. (Mail adresinizi doğru doldurun, kod mail adresine gelecektir.)

3) Kayıt yaparken kullandığınız mail adresine giriş yapınız. (Gelen mail'de onay linkine tıklayarak üyeliğinizi onaylayınız.)

4) Üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde onayladıysanız size gönderilecek olan kodu beklemeniz gerekmektedir.

5) Kod 1-2 saat içinde mail adresinize posta olarak gelir.

6) Kod geldikten sonra kodu oyun içerisindeki kodlar bölümüne girip kodu yapıştırın ve hem karakter hem kostümü alınız.

Önemli Notlar


1) Sitemiz sizden hiçbir şekilde kullanıcı adı, şifre vb. türü bilgiler istemez!

2) Mail adresinizden kaydınızı onaylamayı kesinlikle unutmayınız, yoksa kod gelmez.

3) Üye olacağımız site hangisi gibi sorular sormayınız tıkladığınız butonda ne açılırsa ona üye olabilirsiniz. (Üye olunacak site devamlı değişebilir.)

4) Tüm her şeyi doğru yaptım uzun zaman bekledim ama kodum gelmedi gibi sorular sormayınız. Kod herkese gönderilmeyebilir. S.S.S sayfasına bakınız. (Günlük belli bir sınır vardır.)

5) Sitemizden her gün sadece 1 karakter için deneme yapabilirsiniz. Bir gün içindeki 2. kayıtlarınız sayılmaz. (Üzülmeyin ertesi günü farklı bir mail adresi ile tekrar deneyebilirsiniz.)

6) Üye olduğunuz oyunu 15-20 dakika oynarsanız kod gelme şansı %50 daha artar.

7) Konu altında bulunan Paylaş butonlarını kullanırsanız kod gelme ihtimali %25 daha artar.
Paylaş

İlgili Yazılar

Ücretsiz Potanın Kralı Darius Kodları hakkında 23 yorum var.

 1. Dediğiniz talimatları yaptım ve 2 saat içerisinde geldi. Bundan ötürü size teşekkür ediyorum. Sitenizin başarılı bir şekilde devam etmesini diliyorum. Bu arada reklamınızı yapacağım. Sağ olun :)

  YanıtlaSil
 2. gelirse çok sevinicem

  YanıtlaSil
 3. dediklerinizin hepsini yaptım umarın gelir gelirse çok sevinirim

  YanıtlaSil
 4. inşalah olur hadi bakalım

  YanıtlaSil
 5. Admin 1 Kere Uye Olmak Yeter Dimi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet. Sitede günlük deneme hakkınız toplamda bir tanedir. Talep yoğunluğundan dolayı 2-3 saat içerisinde kod gelmezse ertesi gün aynı aşamaları baştan yaparak tekrar deneyebilirsiniz.

   Sil
 6. paylaşım yaptım face ve google da oyuna kayıt oldum oynadıgım oyunçıktı karşıma sevindim umarım kod gelir çok istiyorum şimdiden teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 7. dediklerinizi yaptım inş gelir

  YanıtlaSil
 8. yaptım inş. gelir teşekkürler

  YanıtlaSil
 9. Teşekkür ediyorum umarım ki kod gelir bu siteyi çok beğendim helal olsun :))

  YanıtlaSil
 10. Çok Teşekkürler inşallah gelir. Sizleri seviyoruz.

  YanıtlaSil
 11. inşallah gelir çok istiyorum bu kostümü

  YanıtlaSil
 12. inşallah gelir .Şimdiden teşekkürler hey yerde paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.Çok başarılı bir site umarım gelir :)

  YanıtlaSil
 13. yorumlara göre gelicek gibi hemen gelse çok güzel olur

  YanıtlaSil
 14. Dediginiz herşeyi yaptım. Gelirse çok sevinecem.Harika bir sitesiniz.

  YanıtlaSil
 15. Umarım Gelir :-) Bu Site İçin de Tüm Yöneticilere Teşekkürler :-).

  YanıtlaSil
 16. deiklerını yaptım kayıt oldum doğruladım ve beklıyorum teşekkürler

  YanıtlaSil
 17. çok güzel bi site yaptım inş gelir şimdiden teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 18. İnşallah gelir.Gelirse çok sevinicem.

  YanıtlaSil