İletişim:

League of Legends RP Hilesi İndir


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
League of Legends RP Hilesi


League of Legends özel oyun parası olan riot points hilesi dosyasını sitemize özel aşağıdaki indir butonundan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. LoL RP Hilesi ile oyun içerisindeki kostümleri, totemleri, renk paketlerini, simgeleri, ip takviyelerini, xp takviyelerini ve daha bir çok özelliği hiç bir ücret ödemeden açabilirsiniz.

Hile dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz. Dosya içerisinde hileyi nasıl kullanacağınız hile hakkında bilgiler mevcuttur. Hile hiç bir şekilde şifre vb. tür bilgiler istemez. Önce internet kafede boş bir hesap açıp deneyebilirsiniz.

Hileyi çalıştırabilmek için konuyu düzgün ve eksiksiz bir şekilde okuyunuz, eğer yapamadığınız bir yer olursa konu altından sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

League of Legends Riot Point Hilesi Yapılır?1) İlk olarak yukarıdaki "İndir" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan dosyayı indirin. (Dosya güvenlidir.)

3) İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınıza kurunuz.

4) Daha sonra masaüstüne gelen hile programını açarak kolayca kullanabilirsiniz.

5) Yapamadığınız bir yer olursa hile içerisinde bulunan "Beni Oku.txt" dosyasına bakabilirsiniz.

6) Hala yapamadığınız bir yer olursa konu altından soru sorabilirsiniz.

Önemli Notlar


1) Hile dosyası kesinlikle temizdir. Bazı antivirüsler virüs olarak görmektedir. Güvenmeyen kişiler önce internet kafe gibi yerlerde deneyebilirler.

2) Eğer kurulumu yaptığınız halde masaüstüne hile dosyası gelmiyorsa bilgisayarınızdan kaynaklı bir sorun olabilir. Başka bir bilgisayardan deneyebilirsiniz.

3) Hilenin oyun hesabınıza hiçbir şekilde zararı olmayacaktır. (Hilenin yakalanma veya ban riski %0'dır.) 

4) Hile dosyasının yeni versiyon güncellemelerini almak için aşağıdaki Paylaş butonlarından hileyi paylaşmanız ve beğenmeniz gerekmektedir.
Paylaş

İlgili Yazılar

League of Legends RP Hilesi İndir hakkında 5 yorum var.

 1. Dosyayı indirdim Masaüstüne tüm dosyaları çıkarttım şu hatayı alıyorum; ''Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeyi açmak için gereken izinleriniz olmayabilir.'' Sebebi nedir acaba bilgisayarımda mı sorun var dosyada mı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu sorun tamamen sizin işletim sisteminizden kaynaklı bir sorundur. İnternette araştırıp sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Konuyu incelerseniz zaten nereden nasıl alıcağını görebilirsiniz.

   Sil