İletişim:

Bot of Legends İndir / Otomatik Kombo Hilesi


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
Öne Çıkan Resim

Bot of Legends İndir / Otomatik Kombo Hilesi

Sitemize özel ücretsiz olan Bot of Legends Hilesi oyun içinde tek bir tuşla kombo yapmaya yarayan bir yazılımdır.

Oyun içerisinde sadece boşluk (space) tuşu ile tüm yeteneklerinizi bir anda rakibinize en doğru şekilde ve zamanda atabilir ayrıca bot içerisinde bulunan otomatik farm botu ile rakibinize göre daha çok farm yapabilirsiniz.

Hileyi çalıştırabilmek için konuyu düzgün ve eksiksiz bir şekilde okuyunuz, eğer yapamadığınız bir yer olursa konu altından sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Bot of Legends Hilesi Nasıl Yapılır?1) İlk olarak yukarıdaki "İndir" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan dosyayı indirin. (Bazı antivirüsler programı virüs olarak algılayabilmektedir. İsterseniz önce farklı bir bilgisayarda deneme yapabilirsiniz dosya güvenlidir.)

3) İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınıza kurunuz.

4) Daha sonra masaüstüne gelen hile programını açarak  kolayca kullanabilirsiniz.

5) Hilenin kullanımı hakkında yapamadığınız bir yer olursa sorularını bu konu altından sorabilirsiniz.

Önemli Notlar


1) Hile dosyası kesinlikle temizdir. Bazı antivirüsler virüs olarak görmektedir. Güvenmeyen kişiler önce internet kafe gibi yerlerde deneyebilirler.

2) Eğer kurulumu yaptığınız halde masaüstüne hile dosyası gelmiyorsa bilgisayarınızdan kaynaklı bir sorun olabilir. Başka bir bilgisayardan deneyebilirsiniz.

3) Hilenin oyun hesabınıza hiçbir şekilde zararı olmayacaktır. (Hilenin yakalanma riski %0'dır.) 
Paylaş

İlgili Yazılar

Bot of Legends İndir / Otomatik Kombo Hilesi hakkında 11 yorum var.

 1. Bende Hile Çalıştırılamıyor Diyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu sizin bilgisayarınız veya bilgisayarınızın işletim sistemi ile alakalı bir sorun olabilir. Başka bir bilgisayardan denemenizi tavsiye ederiz. Hile şuan aktif ve sorunsuz çalışmaktadır. İndir butonundan indirip kurabilirsiniz veya size çözüm bulabilmemiz için sorunu tam olarak yazmanız gerekmektedir.

   Sil
 2. kardeşim yüklenmedi sebebi nedir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yüklerken ne gibi bir hata aldınız? Buraya aldığınız hatayı yazarsanız ona göre yardımcı olmaya çalışırız, ama büyük ihtimalle bilgisayarınızdan kaynaklı bir sorun var. Başka bir bilgisayardan denemenizi tavsiye ederiz.

   Sil
 3. Teşekkür harikasınız bu bot sayesinde bronz 3 kümeden gold 2 kümesine çıktım ve hala kullanıyorum :) Harika bir şey bu :))

  YanıtlaSil
 4. kardeşim bu hileyi hangi programla aktif hale getirilir yani ben indirdim bi bilinmeyen dosya diye gösteriyo açınca bunu çalıştıracak program yok dio

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hileyi kurduğunuzda zaten aktif olacaktır. Eğer hilenin kurulum dosyasını göremiyorsunuz yani bilinmeyen dosya olarak görünüyorsa bilgisayarınızda winrar programı eksiktir. Winrar programını bilgisayarınıza kurarak rar dosyasını açabilir ve hileyi kurabilirsiniz.

   Sil
 5. Teşekkürler Hocam

  YanıtlaSil
 6. Yardım edermisiniz bende combo diye bir sekme yok space e basıyorum mousa sağ tıklıyormuşum gibi sadece ilerliyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba
   Dosyalar içerisindeki BoL Studio kullanımı adlı metin belgesindeki gerekli ayarları bot üzerinde yapıp tekrar deneyin. Ayarları yapmamışsınız.

   Sil
 7. İNŞALLAH OLUR BU FAYDALI SİTE İÇİN TEŞEKKÜRLER ADMİN HARİKASINIZ <3

  YanıtlaSil