İletişim:

Ücretsiz Müdire Fiora Kodları


Sunucu Kontrol Ediliyor...
Hile Durumu: Aktif
Müdire Fiora

Demacia'nın en ünlü silahşoru olan Fiora, ününü sivri kılıcına ve daha da sivri diline borçlu. Aldığı aristokrat terbiyeyle ve sanatını mükemmelleştirmek için canla başla çalışmakla övünüyor. Akranlarının hepsini yenen Fiora, şimdi daha dişli rakipler arıyor. Tek amacı, ustalığını tüm dünyaya kabul ettirmek. Nesiller boyu seçkin silahşorlar yetiştiren Laurent Ailesi'nin en küçük çocuğu olan Fiora, kaderinde görkemli başarıların olduğuna inanıyordu. Efsanevi bir silahşor olan babasını örnek alıyordu; yeteneği, kardeşlerininkinin çok üzerindeydi. Fiora'nın akranları, kendine güvenini kibir olarak görse de, genç kız onları umursamadan, babasına layık bir evlat olmak için canla başla çalıştı. Ancak kendine çok yanlış bir örnek seçmişti. Fiora'nın babası, düzenlenen bir düello öncesinde rakibinin içkisine felç edici bir zehir koyarken yakalandı. Bu hile, ailenin itibarını iki paralık etti ve Fiora'nın şerefini lekeledi. Öfkeden deliye dönmüş ve adını temizlemek için çırpınır halde, babasını düelloya davet etti. Babası güçlü ve usta bir şekilde dövüştüyse de, gerçek bir silahşorun sahip olması gereken disiplini çoktan unutmuştu. Fiora babasını alt etti ve kılıcını adamın göğsüne dayayarak, Laurent Ailesi'nin hakimiyetini kendisine devretmesini talep etti. Babası teslim olmuştu; ancak Fiora kazandığı zafere rağmen itibarının şüpheyle karşılandığını biliyordu. Fiora, babasının sahte ününü geride bırakarak, sadece Demacia'nın değil, tüm Valoran'ın en büyük silahşoru olduğunu kanıtlamak istiyor. ''Buraya zorlu bir rakip bulmaya geldim. Bu aptalların elinden gelen bu mu?'' -- Fiora

Sitemizde bulunan lol skin kodu tamamen ücretsizdir. Konuları düzgün bir şekilde okuyup, aşamaları düzgün bir şekilde yerine getirdiğinizde kodunuzu alabilirsiniz.

Kodların nasıl alınacağı hakkında detaylar konu içinde mevcuttur. Aklınıza takılan sorular için sayfanın en aşağısında bulunan yorum bölümünden soru sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfasından da daha önce sorulmuş sorulara ve cevaplarına bakabilirsiniz.

Müdire Fiora Kodu Nasıl Alınır?1) İlk olarak yukarıdaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız.

2) Tıkladığınız butonda açılan siteye kayıt olunuz. (Mail adresinizi doğru doldurun, kod mail adresine gelecektir.)

3) Kayıt yaparken kullandığınız mail adresine giriş yapınız. (Gelen mail'de onay linkine tıklayarak üyeliğinizi onaylayınız.)

4) Üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde onayladıysanız size gönderilecek olan kodu beklemeniz gerekmektedir.

5) Kod 1-2 saat içinde mail adresinize posta olarak gelir.

6) Kod geldikten sonra kodu oyun içerisindeki kodlar bölümüne girip kodu yapıştırın ve hem karakter hem kostümü alınız.

Önemli Notlar


1) Sitemiz sizden hiçbir şekilde kullanıcı adı, şifre vb. türü bilgiler istemez!

2) Mail adresinizden kaydınızı onaylamayı kesinlikle unutmayınız, yoksa kod gelmez.

3) Üye olacağımız site hangisi gibi sorular sormayınız tıkladığınız butonda ne açılırsa ona üye olabilirsiniz. (Üye olunacak site devamlı değişebilir.)

4) Tüm her şeyi doğru yaptım uzun zaman bekledim ama kodum gelmedi gibi sorular sormayınız. Kod herkese gönderilmeyebilir. S.S.S sayfasına bakınız. (Günlük belli bir sınır vardır.)

5) Sitemizden her gün sadece 1 karakter için deneme yapabilirsiniz. Bir gün içindeki 2. kayıtlarınız sayılmaz. (Üzülmeyin ertesi günü tekrar deneyebilirsiniz.)

6) Üye olduğunuz oyunu 15-20 dakika oynarsanız kod gelme şansı %50 daha artar.

7) Konu altında bulunan Paylaş butonlarını kullanırsanız kod gelme ihtimali %25 daha artar.
Paylaş

İlgili Yazılar

Ücretsiz Müdire Fiora Kodları hakkında yorum yok.